Tworzymy innowacyjne rozwiązania informatyczne
Wprowadź swój pomysł w życie
Dlaczego my?
Tworzymy z pasją
Ciężko pracujemy aby dostarczane rozwiązania były zauważone i w pełni odpowiadały na Twoje potrzeby.
Zrozumienie
Pomagamy Ci zaspokoić potrzeby przy efektywnym zagospodarowaniu Twojego budżetu.
Kompetencje
Nasi programiści i projektanci to pasjonaci obeznani w nowoczesnych technologiach.
Zwinność
Wykorzystujemy skuteczność metodyk zwinnych.
Nasza oferta
 • Tworzymy aplikacje, zaspokajające unikatowe potrzeby naszych Klientów, których nie da się zrealizować w oparciu o gotowe systemy informatyczne.
 • Dzięki nam zyskujesz indywidualne, użyteczne rozwiązania zbudowane na podstawie zgłoszonych przez Ciebie funkcjonalności. Twój biznes może rozwinąć skrzydła.
 • Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu i budowaniu rozwiązań integracyjnych. U Naszych klientów utrzymujemy jak również rozbudowujemy infrastrukturę o kolejne rozwiązania na bazie produktów WSO2 i Oracle.
 • Promujemy integracje systemów informatycznych w modelu Serverless na bazie Microservice z wykorzystaniem produktów Kafka, Spark, Elastic Amazon Lambda i innych.
 • Oferujemy przeprowadzenie audytu oraz monitoringu systemu w celu wykrycia obszarów, które mogą stanowić źródło problemów związanych z nieprawidłowym działaniem aplikacji. Kryteria, jakie bierzemy pod uwagę to m.in. niezawodność, jakość, wydajność oraz bezpieczeństwo.
 • Efektem prac naszych ekspertów są rekomendacje kluczowe dla optymalizacji aplikacji, a w konsekwencji maksymalna wydajność i efektywność działania.
 • Posiadamy szeroki wachlarz szkoleń. Zaczynając od warsztatów administrowania systemami opartymi o Oracle WebLogic, przez projektowanie usług oraz administrację komponentami integracyjnymi Oracle Service Bus, po projektowanie i administrację cashami danych Oracle Coherence.
 • Nasi specjaliści posiadają dużą wiedzę i umiejętności, ich wsparcie jest niezastąpione przy projektowaniu innowacyjnych rozwiązań z zakresu integracji systemów, budowy aplikacji sieciowych, w tym dedykowanych kierowanych na szerokiego grona odbiorców.
 • Opracowaliśmy szereg gotowych modułów dostarczających kluczowe funkcjonalności dla biznesu.
 • Na ich podstawie szybko budujemy aplikację zaspokajającą potrzeby zgłaszane przez naszych klientów.
Jak pracujemy?
1

Analiza potrzeb i specyfikacja wymagań

Wspólnie porozmawiamy o Twoim biznesie, pomysłach i celach. Na podstawie Twoich doświadczeń nakreślimy szkic wymagań, wyznaczający kierunek rozwoju wspierającego Cię oprogramowania.

2

Projektowanie graficzne

Przygotujemy dla Ciebie makiety interfejsu użytkownika. Im bardziej unikalny Masz pomysł tym szybciej porównamy Twoje wyobrażenia i oczekiwania z koncepcją projektantów

3

Tworzenie aplikacji

Znając Twoje potrzeby i oczekiwania zaprojektujemy odpowiednie oprogramowanie. Przykładamy najwyższą wagę do dostarczanych przez nas usług. Dlatego będziemy z Tobą w stałym kontakcie by zapewnić Ci trafne i niosące kluczowe wartości rozwiązania.

4

Wdrożenie aplikacji

Przekażemy Ci wygodne i funkcjonalne oprogramowanie. Będziemy Cię wspierać we wdrożeniu aplikacji w Twojej organizacji.

5

Dalszy rozwój

Dostarczone przez nas oprogramowanie możemy systematycznie rozwijać wraz z rosnącymi potrzebami Twojego biznesu.

Technologie, z których korzystamy
Nasz zespół
 • Szybko odnajduje się w nowych dziedzinach
  Unikatowość potrzeb naszych Klientów czyni każde zadanie nową okazją do poszerzenia horyzontów. Nasze zespoły z łatwością wdrażają się w zagadnienia specyficznych branż, dzięki czemu z powodzeniem realizują różnorodne projekty.
 • Jest otwarty na Twoje pomysły
  Zaletą ludzi otwartych jest chęć rozwoju i dobre wyczucie potrzebnych zmian. Nasze zespoły cechują się dużą kreatywnością w tworzeniu systemów, których fundamentalną wartością jest użyteczność dla Twojego biznesu.
 • Podąża za nowymi technologiami
  Nasz zespół to ludzie, którzy są zawsze na bieżąco z technologicznymi innowacjami i wiedzą w celu osiągania optymalnych rezultatów. Stale się rozwijamy, a doświadczenie pomaga nam sprawnie dopasowywać technologie do Twoich potrzeb.
 • Jest skuteczny w działaniu
  Twoja satysfakcja i sukces biznesowy jest dla nich najważniejszy – oddając pracę w ich ręce masz pewność, że zbudują dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Każdy projekt kończymy zgodnie z zamierzonym celem.
Nasi klienci
InterCars
Urząd Miasta Warszawa
Benefit Solution
Skontaktuj się z nami
Kontakt
+48 511 527 317,  [email protected]
Siedziba firmy
Graniczna 4/9, Lublin
Biuro
Sławinkowska 47, Lublin
Made on
Tilda